Bizi AraWhatsAppp

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

  Ankara Evden Eve Nakliyat

 

Günümüzde hızla gelişen ve yaygınlaşan sektörler arasında yer alan bir diğer meslekte nakliyat tır. Nakliyat alanında her geçen gün kendini hızla geliştiren bir firma olan 06 Depo olarak size bu alanda profesyonel ve uzman bir ekip olduğumuzu belirtmek isteriz. Başta Başkentimiz Ankara olmak üzere diğer tüm illerimizde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu alanda 1990 yılından bu yana varız ve var olmaya devam edeceğiz .

Profesyonel ve uzman kadromuz, son model teknolojik filolarımız,ücretsiz ekspertiz imiz ve sigorta danışmanlarımız ile hızla gelişiyoruz. Eşyalarımız hepimiz için değerli ve özeldir. Muhakkak ki zarar gelmesi, yıpranması,kırılması, hasar alması durumunda üzülürüz. Bu durumda devreye biz giriyoruz ve sizin gönlünüzü rahatlatacak o cümleyi kuruyoruz. Eşyalarınızı sigortalıyoruz !!! Evet yanlış okumadınız sizin için değerli ve özel olan eşyalarınızı kendimiz içinde değerli kılıyoruz ve herhangi bir hasar görme,yıpranma,kırılma, ve zarar görmesi durumunda devreye giren talep edilen işin en başında yapılan sigortalama işlemi devreye giriyor ve zarar gören eşyanızın yenisini takdim ediyoruz.

Çalışanlarımızın en yeni  üyesinin en az 5 yıllık bir deneyime sahip olduğunu işinizi titizlikle yapacağını belirtmeden geçmiyoruz.. 28 yıllık iş deneyimimizde Ankara evden eve nakliyat alanında sayısız nakliyat firmalarından önde geliyoruz ve gelmeye devam edeceğiz..

 

social position

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir