Bizi AraWhatsAppp

Ankara Ofis Paketleme

Ankara Ofis Paketleme

                            Ankara Ofis Paketleme

Başta Başkent Ankara olmak üzere diğer tüm illerde biz  06 Depo olmak üzere Ankara ofis depolama, Ankara eşya depolama, Ankara evrak depolama, Ambalajlama, Ankara evden eve nakliyat alanında olduğu gibi Ankara Ofis paketleme alanında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ankara Ofis paketleme için gerekli olan öncelikle  profesyonel ve kaliteli uzman ekip kadrosudur. Her alanda olduğu gibi Ofis paketleme alanında da oldukça deneyimli tecrübeli bir ekibe sahibiz.Çalışan elemanlarımız içerisinde kadromuza yeni katılan elemanımız bile en az 5 yıllık deneyime sahiptir. 1990 yılından bu yana bu sektörde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Uzun yıllarımızı verdiğimiz sektörde her geçen gün daha da uzmanlaşan kadromuzu siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.Biz 06 Depo şirketi olarak  ofis paketleme işlemimiz kıymetli büro ,ofis malzemeleriniz yerinde demonte-monteleme işlemini 06 Depo depolama firmamızın bünyesinde yetiştirmiş olduğumuz uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Paketleme işlemi oldukça dikkat gerektiren bir iş olduğundan değerli eşyalarınızın paketleme esnasında kırılma , yıpranma , hasar görme olasılığının yüksek olduğunu düşünerek size eşyalarınızı sigortalama imkanı sunuyoruz. Yapılan sigortalama işlemi sonucunda Eşyalarınız güvence altına alınıp herhangi bir hasar durumunda Eşyanızı yeniliyor ve onarıyoruz.

 

social position

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir